Contactor 3P LC1E95R5 95A 45Kw 440Vac
2.029.500 ₫ 1.420.650 ₫
- Mã SP: LC1E95R5
Description
Contactor 3P LC1E95R5 95A 45Kw 440Vac hay còn gọi là khởi động từ, là một khí cụ điện hạ áp, có chức năng thực hiện việc đóng ngắt thường xuyên các mạch điện động lực có dòng điện ngắt không vượt quá dòng điện quá tải của mạch điện. Contactor thường dùng để khởi động động cơ ( khởi động trực tiếp, khởi động sao-tam giác…) giúp đóng cắt tải chiếu sáng, đóng cắt tụ bù…
Contactor 3P 95A 45Kw 440Vac LC1E95R5 – 3 cực 95A thiết kế phù hợp với công trình dùng cho khởi động sáng, nhiệt…
Related Products
-28%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 25A 2NO+2NC 230Vac
Liên hệ được giá tốt nhất: 0916.975.013
-22%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 4NC 24Vac
-22%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 40A 4NC 230Vac
-23%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 40A 4NO 230Vac
-27%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 25A 4NO 24Vac
-24%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 3P 40A 3NO 230Vac
-23%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 4NO 230Vac
-16%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 25A 2NO 230Vac
-22%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 4NO 24Vac
-19%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 16A 1NO+1NC 230Vac