Contactor 3P LC1E200R5 200A 110Kw 440V
9.850.000 ₫ 6.041.200 ₫
- Mã SP:LC1E200R5
Description
Contactor 3P LC1E200R5 200A 110Kw 440V hay còn gọi là khởi động từ, là một khí cụ điện hạ áp, có chức năng thực hiện việc đóng ngắt thường xuyên các mạch điện động lực có dòng điện ngắt không vượt quá dòng điện quá tải của mạch điện. Contactor thường dùng để khởi động động cơ ( khởi động trực tiếp, khởi động sao-tam giác…) giúp đóng cắt tải chiếu sáng, đóng cắt tụ bù…
Contactor 3P 200A 110Kw 440V LC1E200R5- 3 cực 200A thiết kế phù hợp với công trình dùng cho khởi động sáng, nhiệt…
Related Products
-63%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor 3P LP1K0601MD 6A 220Vdc
- Mã SP: LP1K0601MD
- Zalo: 0913.021.916
-22%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 4NC 24Vac
Liên hệ được giá tốt nhất: 0916.975.013
-49%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 3P 25A 3NO 230Vac
-28%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 25A 2NO+2NC 230Vac
-14%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 100A 4NO 230Vac
-55%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor 3P LP1K0610MD 6A 220Vdc
- Mã SP: LP1K0610MD
-24%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 3P 40A 3NO 230Vac
-29%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 25A 4NC 24Vac
-15%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 100A 2NO 230Va
-26%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 4NC 230Vac