Contactor 3P 12A 400Vac LC1D12V7
725.000 ₫ 510.000 ₫
Liên hệ được giá tốt nhất: 0916.975.013
- Description
Description
Contactor 3P 12A 400Vac LC1D12V7 – 4 cực 12A thiết kế phù hợp với công trình dùng cho khởi động sáng, nhiệt…
Related Products
-16%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 25A 2NO 230Vac
-63%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor 3P LP1K0601MD 6A 220Vdc
- Mã SP: LP1K0601MD
- Zalo: 0913.021.916
-28%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 1P 25A 1NO 230Vac
-15%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 100A 2NO 230Va
-31%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 63A 2NO 24Vac
-23%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 2NO+2NC 230Vac
-27%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 25A 4NO 24Vac
-24%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 40A 2NO 230Vac
-27%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 2P 63A 2NO 230Vac
-22%
Add to cartProduct added! Browse WishlistThe product is already in the wishlist! Browse WishlistQuick ViewContactor ICT 4P 63A 4NO 24Vac